Happy Babby

Baby Shower Glove - Rękawiczka antypoślizgowa pod prysznic 'Bóbr' różowa

Baby Shower Glove - Rękawiczka antypoślizgowa pod prysznic 'Bóbr' różowa

Opis: Baby Shower Glove jest to specjalna rękawica umożliwiająca bezpieczne i pewne trzymanie dziecka pod prysznicem. czytaj więcej
Produkt chwilowo niedostępny! Powiadom gdy będzie dostępny

Dla pewnego chwytu niemowlęcia pod prysznicem stworzono Baby Shower Glove - specjalną rękawiczkę, która pokrywa nie tylko dłoń, ale też całe przedramię, dzięki czemu masz większą kontrolę.

 

Jak to działa ?

Gdy tylko rękawiczka staje się mokra, specjalny gatunek materiału frotte, z którego została uszyta, powoduje, że zaczyna jeszcze lepiej przylegać do ręki, którą trzymamy dziecko. Dzięki temu niemowlę jest pod prysznicem w pewnych rękach!

 

Idealna dla każdego

Rękawiczka jest tak uszyta, że jest odpowiednia na prawą i lewą rękę. Gdy tylko założycie rękawiczkę, przekonacie się, że idealnie dopasowuje się do każdej ręki. Doskonale również chroni skórę dziecka przed przypadkowym zadrapaniem paznokciami, co na pewno doceni każda mama.

 

Bezpieczny materiał

Rękawiczka pod prysznic Baby Shower Glove uszyta jest z mięciutkiej ekologicznej bawełny, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Dostępna w kilku kolorach, ozdobiona sympatycznymi buźkami zwierząt.

Ilość w opakowaniu : 1 szt.
Skład : 80% bawełna, 20% poliamidu
Kolor : Różowy