Happy Babby

Natursutten - Szklana butelka do karmienia (2x240 ml)

Natursutten - Szklana butelka do karmienia (2x240 ml)
Producent: Natursutten

Opis: Szkło jest najbezpieczniejszą alternatywą dla plastikowych butelek dla niemowląt. Z plastikowych butelek, nawet bez BPA, mogą być wypłukiwane toksyczne chemikalia. czytaj więcej
Produkt chwilowo niedostępny! Powiadom gdy będzie dostępny
  • Szkło jest najbezpieczniejszą alternatywą dla plastikowych butelek dla niemowląt. Z plastikowych butelek, nawet bez BPA, mogą być wypłukiwane toksyczne chemikalia.

Szkło jest surowcem naturalnym i może trwać od wieków i pokoleń, gdzie plastikowe butelki muszą być wymieniane co jakiś czas. Szklane butelki są bardziej termiczne i będą utrzymywać ciepło lub zimno przez dłuższy czas. Szkło jest także dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Szkło borokrzemowe jest rodzaj szkła, która jest bardziej odporny na ekstremalną zmianę temperatury. Jest także bardzo odporny na zarysowania i ma dobre właściwości higieniczne. To również dlatego jest to rodzaj szkła wybierany dla laboratoriów. Jest on pozbawiony BPA, ftalany, poliwęglany, tworzyw sztucznych, lateksu polichlorku winylu (PCW).

Szkło jest łatwo poddać recyklingowi i wykonane z naturalnych składników.

 

  • Wyjątkowe cechy butelki

• Butelka została wykonana we Francji ze szkła borokrzemowego, które można bezpiecznie umyć w zmywarce, jest odporne na wstrząsy i wytrzymuje ekstremalne zmiany temperatury. Mogą być one gotowane i zamrażane.
• Smoczki do butelek zostały wykonane we Włoszech z pełni naturalnego kauczuku, który jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Jego naturalna miękkość sprawia, że karmienie w większym stopniu naśladuje karmienie piersią.
• Podwójny zawór antykolkowy zapewnia bardziej równomierny przepływ mleka i zapobiegając tym kolkom.
• Wszystkie części wolne od BPA, ftalanów, poliwęglany, i PVC.
• Szkło jest bezpieczniejszym wyborem: wolne od BPA lub innych szkodliwych substancji chemicznych, które mogą być wypłukiwane z butelek plastikowych.

Pojemność : 200-300 ml
Pojemność : 240 ml
Ilość w opakowaniu : 2 szt.
Zawartość zestawu : • szklane butelki o pojemności 240 ml - 2 szt.
• smoczki z naturalnego kauczuku o wolnym przepływie - 2 szt.
Rekomendowane : od 1. dnia życia
Kolor : Przezroczysty

 

  Wartość zamówienia
  < 29.90 29.90 - 89.90 zł > 89.90 zł
Przelew / Przelewy24
Paczkomaty InPost 11 zł 5 zł DARMOWA
Kurier InPost 15 zł 9 zł
Pobranie
Paczkomaty InPost 15 zł
Kurier InPost 19 zł

 

Pełna tabela kosztów dostawy