Happy Babby

Aden+Anais - Pieluszka muślinowa do odbijania 'Disney: Aryskotraci Marie' (2 szt.)

Aden+Anais - Pieluszka muślinowa do odbijania 'Disney: Aryskotraci Marie' (2 szt.)
Producent: Aden + Anais
W magazynie: 1 szt.
Wysyłka: 2-3 dni

Opis: Aden+Anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie. czytaj więcej
Stara cena: 99,00 zł
Nowa cena: 75,00
Ilość:
Dodaj do ulubionych

Muślinowe pieluszki do odbijania Aden+Anais® wykonane są z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej, jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie.

Bardzo chłonne czterowarstwowe ochraniacze doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie ubrania w czasie odbijania niemowląt, a w późniejszym czasie jako obszerny śliniak w czasie karmienia i nauki samodzielnego jedzenia. Ochraniacze posiadają napy, które umożliwiają przekształcenie ich w śliniak.

Pieluszka do odbijania jest niezwykle miękka i delikatna, idealna dla wrażliwej skóry niemowląt, funkcjonalna oraz doskonale wyprofilowana i chłonna. Z każdym praniem pieluszki stają się coraz bardziej delikatne.

 

O marce

Aden+Anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.

Marka Aden+Anais® jest wierna tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty te otrzymały wiele nagród.

 

Tkanina

Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.

 

Użytkowanie

Przed pierwszym użyciem pieluszki należy wyprać. Nie wybielać, nie prasować.

Ilość w opakowaniu : 2 szt.
Wymiary : 28×57 cm
Kolor : Wielokolorowy