Happy Babby

Aden+Anais - Śliniak muślinowy bandana 'Disney: Mickey's 90th' (1 szt.)

Aden+Anais - Śliniak muślinowy bandana 'Disney: Mickey's 90th' (1 szt.)
Producent: Aden + Anais
W magazynie: 1 szt.
Wysyłka: 2-3 dni

Opis: Aden+Anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie. czytaj więcej
Stara cena: 39,00 zł
Nowa cena: 29,00
Ilość:
Dodaj do ulubionych

Bandana Aden+Anais® to klasyczny muślinowy śliniaczek w nowym wydaniu, który został wykonany z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej, jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie.

Sprawi, że twoje dziecko w czasie karmienia i ząbkowania wciąż będzie wyglądać modnie i elegancko, a ubranko pozostanie czyste i suche. Doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie ubrania przed ulanym mlekiem i nadmiernym wydzielaniem śliny w czasie ząbkowania oraz ochrona w czasie karmienia i nauki samodzielnego jedzenia.

Wykonany z czterech warstw muślinowej bawełny jest niezwykle miękki, chłonny oraz idealny dla wrażliwej skóry niemowląt. Zapinany na zatrzaski, które pozwalają na regulację, dzięki czemu śliniak rośnie wraz z dzieckiem. Z każdym praniem śliniaczek staje się coraz bardziej delikatny.

 

O marce

Aden+Anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.

Marka Aden+Anais® jest wierna tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty te otrzymały wiele nagród.

 

Tkanina

Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.

 

Użytkowanie

Przed pierwszym użyciem śliniak należy wyprać. Nie wybielać, nie prasować i nie czyścić chemicznie.

Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza, suszyć rozwieszone.

Ilość w opakowaniu : 1 szt.
Skład : 100% muślin bawełniany
Wymiary : 21×40 cm
Kolor : Żółty / Biały / Czarny