Happy Babby

Aden+Anais - Kołderka muślinowa 'Disney: Aryskotraci Marie' (120x120cm)

Aden+Anais - Kołderka muślinowa 'Disney: Aryskotraci Marie' (120x120cm)
Producent: Aden + Anais
W magazynie: 1 szt.
Wysyłka: 7-14 dni (produkt na zamówienie)
Cena: 249,00
Ilość:
Dodaj do ulubionych

Muślinowe kołderki Aden+Anais® wykonane są z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej, jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie.

Są idealne do otulania wrażliwej dziecięcej skóry. Kołderka z czterech warstw miękkiego i przytulnego muślinu. Oddychający materiał pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka, dzięki czemu jest mu ciepło, jednak nie przegrzewa się.

Tradycyjnie stosowane do okrywania maluszka, mogą być również używane według własnych potrzeb jako mata do zabawy dla niemowląt, kocyk do leżakowania na brzuszku, czy koc piknikowy do turlania i odpoczynku na trawie.

Z każdym praniem kołderka staje się coraz bardziej delikatna.

 

O marce

Aden+Anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.

Marka Aden+Anais® jest wierna tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty te otrzymały wiele nagród.

 

Tkanina

Muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.

 

Użytkowanie

Przed pierwszym użyciem kołderkę muślinową należy wyprać.

Prać w temperaturze 30°C, a następnie suszyć rozwieszoną. Nie wybielać, nie prasować i nie czyścić chemicznie.

Ilość w opakowaniu : 1 szt.
Rekomendowane : od 1. dnia życia
Skład : 100% muślin bawełniany
Wymiary : 120×120 cm