Happy Babby

Aden+Anais - Otulacze muślinowe bambusowe 'Featherlight' (3 szt.)

Aden+Anais - Otulacze muślinowe bambusowe 'Featherlight' (3 szt.)
Producent: Aden + Anais

Opis: Aden+Anais® to paleta luksusowych produktów o doskonałej jakości wykonania i nietuzinkowym wzornictwie. czytaj więcej
Produkt chwilowo niedostępny! Powiadom gdy będzie dostępny

Otulacze Aden+Anais® wykonane są z najczystszej, najprostszej, najdelikatniejszej, jednym słowem najdoskonalszej tkaniny na świecie.

 Są idealne do otulania wrażliwej dziecięcej skóry. Oddychający materiał pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka, dzięki czemu jest mu ciepło, jednak nie przegrzewa się.

Niestandardowa, ale idealna w zastosowaniu wielkość pieluchy pozwala nowym, jak i doświadczonym rodzicom łatwo otulić noworodka lub większe niemowlę zapewniając mu komfortowy i bezpieczny odpoczynek.

Bambusowe otulacze są niesamowicie delikatne w dotyku. Z każdym praniem otulacz staje się coraz bardziej delikatny.

Tradycyjnie stosowane do otulania maluszka, mogą być również używane według własnych potrzeb przy odbijaniu, pielęgnacji, jako przykrycie wózka, prześcieradło do kołyski, wózka czy fotelika, kocyk do leżakowania na brzuszku lub okrycie w czasie drzemki, przykrycie na przewijak, lekki ręczniczek lub uwielbiany przez dzieci kocyk do przytulania.

 

O marce

Aden+Anais® łączy tradycję muślinu z modnymi aktualnymi wzorami i tworzy kolekcje produktów, które są równie stylowe, co funkcjonalne i tak proste, jak i piękne.

Marka Aden+Anais® jest wierna tkaninie jaką jest muślin, temu, jak wygląda, jaki jest w dotyku, jak działa oraz jak podnosi jakość życia dzieci i ich mam, niezależnie od tego, kim są lub gdzie mieszkają. Produkty te otrzymały wiele nagród.

 

Tkanina

Muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jej historia sięga 7000 lat wstecz do cywilizacji Doliny Indusu. Była używana już przez starożytnych Egipcjan do przewiania niemowląt. Ozdabiała szaty starożytnych Greków i Rzymian. Wykorzystywali ją XVII-wieczni krawcy we Francji do produkcji halek, a w średniowiecznej Europie chłopi szyli z niego ubrania. Muślin to tkanina, która łączy ponadczasowo i międzykulturowo.

 

Użytkowanie

Przed pierwszym użyciem otulacz należy wyprać. Nie wybielać, nie prasować.

Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza, suszyć rozwieszone.

Ilość w opakowaniu : 3 szt.
Rekomendowane : od 1. dnia życia
Skład : 100% muślin bambusowy
Wymiary : 120 × 120 cm
Kolor : Biały / Szary, srebrny