Happy Babby

Biolane Mum - Lanolina (40 ml)

Biolane Mum - Lanolina (40 ml)
Producent: Biolane

Opis: Jest hipoalergicznym, sporządzonym w 99% z naturalnych składników preparatem służącym do leczenia podrażnień brodawek piersi. Pomaga zapobiegać pękaniu i przesuszaniu brodawek. Chroni i pielęgnuje brodawki, a do tego nie zawiera konserwantów i barwników. czytaj więcej
Produkt chwilowo niedostępny! Powiadom gdy będzie dostępny
  • Jest hipoalergicznym, sporządzonym w 99% z naturalnych składników preparatem służącym do leczenia podrażnień brodawek piersi.

Pomaga zapobiegać pękaniu i przesuszaniu brodawek. Pomaga zatrzymywać wodę w naskórku i regenerować podrażnione partie. Chroni i pielęgnuje brodawki, a do tego nie zawiera konserwantów i barwników.

 

Lanolina nie jest typowym tłuszczem, ale raczej substancją o zbliżonym do tłuszczów charakterze. W swojej naturalnej postaci lanolina przybiera postać substancji mazistej o bursztynowo-złotym kolorze, a osoby, które mają z nią wówczas do czynienia zwracają uwagę i na jej charakterystyczny zapach. Sam skład lanoliny może być przy tym dość zróżnicowany, niezmiennie jest to jednak składnik zaliczany do wosków i topiący się w dość niskiej temperaturze nie przekraczającej z reguły czterdziestu dwóch stopni Celsjusza.  

 

  • Wyjątkowe cechy

• Został przebadany pod opieką dermatologów
• Ma fizjologiczne pH
• Nie zawiera alkoholu, mydła, parabenów, fenoksyetanolu oraz ftalanów
• Nie zawiera substancji zapachowych
• Hipoalergiczny

Pojemność : 40 ml
Składniki : Lanolin, BHT

 

  Wartość zamówienia
  < 50 50 - 150 zł > 150 zł
Przelew / Przelewy24
Paczkomaty InPost 11 zł 7 zł DARMOWA
Kurier InPost 15 zł 9 zł
PayPal
Paczkomaty InPost 11 zł
Kurier InPost 15 zł

 

Pełna tabela kosztów dostawy