Happy Babby

Simply Gentle - Bezpieczne patyczki do uszu dla dzieci (56 szt.)

Simply Gentle - Bezpieczne patyczki do uszu dla dzieci (56 szt.)
Producent: Simply Gentle
W magazynie: 2 szt.
Wysyłka: 2-3 dni

Opis: Bezpieczne Patyczki do Uszu wykonane z papieru odzyskanego w recyklingu oraz w 100% bawełny organicznej niebielonej chlorem. czytaj więcej
Cena: 5,00
Ilość:
Dodaj do ulubionych

Bezpieczne patyczki do uszu wykonane z papieru odzyskanego w recyklingu oraz w 100% bawełny organicznej niebielonej chlorem.

W pełni organiczne, potwierdzone certyfikatem Soil Association oraz Fair Trade Inernational - sprawiedliwego handlu.

Testowane dermatologicznie, idealne do czyszczenia uszu dziecka. Ulegają biodegradacji; pudełeczko wykonana jest z surowców odnawialnych.

 

Przyjazne dla środowiska

W dzisiejszych czasach aż 25% wszystkich istniejących środków owadobójczych jest używane przy konwencjonalnej produkcji bawełny. Powoduje to ogromną dewastację środowiska, dzikiej przyrody, upraw rolnych, a co za tym idzie także łańcucha pokarmowego.

Organiczna bawełna Simply Gentle jest hodowana bez sztucznych pestycydów, dzięki czemu nie odciskamy piętna na harmonii przyrody, a wspieramy jej różnorodność.

 

Przyjazne dla rolników

Nasi dostawcy objęci są programem zrównoważonego rozwoju i nie muszą już inwestować w drogie pestycydy, co przyczynia się znacznie do lepszego funkcjonowania ich budżetów i na pewno pozytywnie wpływa na ich zdrowie.

 

Przyjazne dla Ciebie

Od nasionek bawełny do opakowania każdy produkt Simply Gentle jest indywidualnie sprawdzany, aby dostarczyć najwyższą jakość, czystość i delikatność.

Pojemność : 56 szt.