Happy Babby

Humble Brush - Bambusowa szczoteczka Ultra Soft do zębów dla dzieci 'biała'

Humble Brush - Bambusowa szczoteczka Ultra Soft do zębów dla dzieci 'biała'
Producent: Humble Brush
W magazynie: 3 szt.
Wysyłka: 2-3 dni

Opis: Szczoteczka Humble Brush jest najlepiej sprzedająca się bambusową szczoteczką do zębów dla dzieci na świecie. czytaj więcej
Stara cena: 17,00 zł
Nowa cena: 11,00
Ilość:
Dodaj do ulubionych

Szczoteczka Humble Brush jest najlepiej sprzedająca się bambusową szczoteczką do zębów dla dzieci na świecie.

Rączka szczoteczki wykonana jest w 100% z biodegradowalnego, trwałego bambusa. Włosie wykonane jest w nylonu-6 z Dupont. Szczoteczka w wersji dla dzieci ma włosie Ultra Soft i ergonomiczną rączkę.

Opakowanie jest przyjazne dla środowiska, zarówno pudełko i wewnętrzne opakowanie są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i mogą być wyrzucane wraz z odpadami organicznymi.

Produkty Humble są odpowiednie dla wegan.

 

Biodegradowalna rączka

Rączka wykonana jest w 100% z biodegradowalnego bambusa, który naturalnie zapewnia antypoślizgową powierzchnię. Humble Brush ma ergonomiczny uchwyt, a jego elegancki i ponadczasowy wygląd sprawia, że jest on niezbędnym dodatkiem w każdej łazience.

 

Wysokiej jakości włosie

Szczoteczka posiada bardzo miękkie włosie (specjalnie dla dzieci), które jest wolne od toksyn BPA (bisfenolu A). Włosie wykonane jest z nylonu, trwałego materiału, który z czasem ulega degradacji i może być przetwarzane za pomocą zwykłych kanałów odpływowych.

 

Zrównoważony rozwój

Czy wiesz, że bambus to najszybciej rosnąca roślina na ziemi? Jest naturalnie antybakteryjny, co oznacza, że nie ma potrzeby stosowania nawozów ani pestycydów podczas ich uprawy. Czysty materiał! Całkiem niesamowite, prawda?

 

Ochrona środowiska

Humble Brush to pełny pakiet, jeśli chodzi o świadomość środowiska. Szczoteczka jest zapakowana w papierowe pudełko, której wykonane jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkty Humble nie są testowane na zwierzętach.

 

Fundacja Humble Smile

Każdy zakup produktu Humble zapewnia finansowanie projektów zdrowotnych tam, gdzie są one najbardziej potrzebujących na całym świecie.

 

Przyjaźnie nastawieni do pand

Wykorzystywany przez nas bambus MOSO rośnie od 5 metrów wzwyż, a pandy jedzą tylko liście, które są na ich wysokości. Możesz być spokojny - nie używamy bambusa, które one zjadłyby. Jesteśmy "Panda-friendly"!

Ilość w opakowaniu : 1 szt.
Kolor : Beżowy / Biały